Prečo s podporou strany

Kandidatúru som najprv ohlásila ako nezávislý kandidát, bez podpory politickej strany.

Ďakujem všetkým, ktorí moju kandidatúru, či na post poslankyne, či primátorky podpísali, ale tesne pred odovzdaním potrebných hárkov (celkom 2x po 24) , som sa rozhodla, že k jasným veciam treba zaujať  jasný postoj a svoju podporu strany nebudem tajiť tak, ako  iní.  Je čas ctiť národ a spravodlivosť.

Strana Národ a Spravodlivosť-naša strana pod vedením Anny Belousovovej pre mňa dnes spĺňa všetky atribúty, pod ktorými sama pôsobím.

Strana NaS- ns tvrdí, že je načase, aby mnohých politikov po dvadsaťročnom pôsobení vystriedali v poslaneckých laviciach nové tváre. Slovensko podľa NaS-ns potrebuje zmenu a šancou na ňu je „nežná volebná revolúcia“, v ktorej „normálni“ občania zoberú moc zasedeným politikom a ich sponzorom do svojich rúk.

A presne to isté sa týka vlastne aj Svitu.

Urobím všetko preto, aby dostali šancu oveľa dynamickejší, akčnejší a pružnejší ľudia.

Nerada, ale ešte nedá mi nespomenúť fakt, že arogancia moci niektorých ľudí z vedenia mesta nemá hraníc, a údajne vraj za podpis na kandidátnom hárku s mojím menom by mohli byť poniektorí z vás aj perzekuovaní . Nakoľko toto by som nerada, aj tento fakt potvrdil správnosť môjho rozhodnutia.  

Môže Vás zaujímať

Andrea Panáčková

Detské jasle

Určite sa mnohí pamätáte na to, ako sme vo Svite mali detské jasle. Nebudem tu polemizovať nad tým, prečo boli

Celý článok »
Andrea Panáčková

Kto som?

Žijem vo Svite aj s mojou rodinou od svojho narodenia. Som matkou dvoch štrnásťročných dcér. V trojizbovom byte žijeme skromne,

Celý článok »